כרטיסי ביקור

אנא בחר בקטגוריה הרצויה ברשימה המופיעה מימין, ולאחר מכן בעיצוב המועדף עליך, והחל לעצב את כרטיס הביקור בעזרת מערכת העיצוב המתקדמת שלנו. (להדגמת מערכת העיצוב הקלק כאן)

                          

אם אתה מעוניין להעלות קובץ משלך -
הקלק כאן, אם אתה מעוניין לנעצב עבורך כרטיס ביקור בעיצוב מקצועי המיועד להדפסה אצלנו, במחיר מסובסד של 100 ש"ח - הקלק כאן ושלח לנו פניה

כרטיסי ביקור שאנו מדפיסים עבורך, הם כרטיסי ביקור צבעוניים, אשר מודפסים על נייר באיכות גבוהה ובאיכות ההדפסה הטובה ביותר לשם יצירת מוצר מצוין לשביעות רצונך
. ניתן לקבל כרטיסי ביקור עם למינציה וכרטיסי ביקור ללא למינציה.חץ כאן כדי לצפות במצגת הדרכה לעיצוב המוצר
מחירון כרטיסי ביקור צבעוניים :

כרטיסי ביקור צבעוניים (גודל 9X5 ס"מ) נייר 300 גרם

כמות

הדפסה צד אחד

הדפסה דו צדדית

תוספת למינציה

 תוספת לכה סלקטיבית

500

140

150

40

 99

1,000

170

190

40

 99

2,000

220

240

90

 180

5,000

330

380

220

 290

 

 

 

 

 

דמי משלוח: לאיזור גוש דן 30 ש"ח, לשאר חלקי הארץ 50 ש"ח

המחירים לא כוללים מע"מ
*זמני אספקה - עד שבעה ימי עסקים
*גרפיקה בעיצוב עצמי באתר, או שליחת קובץ גרפי מוכן - ללא תוספת מחיר. שירות עיצוב גרפי ייחודי שלנו - בתוספת מחיר.

כרטיס עם לכה סלקטיבית מחייב גם תוספת למינציה. כרטיסים עם לכה סלקטיבית הם כרטיסים עם למינציה מט ולכה סלקטיבית וכך מושג האפקט המיוחד והיוקרתי של כרטיסי הביקור עם הלכה הסלקטיבית.

ט.ל.ח

התחילו לעצב את כרטיס הביקור שלכם לפי הקטגוריות המופיעות בצד ימין - לפי סוגי רקע ומסגרות או לפי מקצועות. ניתן גם לשלוח קובץ מוכן או לעצב אצלנו בתוספת של 120 ש"ח (במקום 300 ש"ח)

טיפ: עקרונות לכרטיס ביקור מוצלח
כרטיסי ביקור איכותיים, הם פריט חובה לכל בעל עסק. הדפסת כרטיסי ביקור איכותיים, בצירוף עיצוב מודרני של כרטיס הביקור, יבטיחו שכשתתן ללקוח שלך כרטיס ביקור, הוא גם ישמור עליו. כרטיסי הביקור של "פעם" בימים שלא היו כרטיסי ביקור צבעוניים, או שמחיר כרטיסי ביקור צבעוניים לא היה במחיר זול כמו היום, היו מודפסים על נייר מחוספס בשהם מודפסים הדפסת שחור לבן, בשנים האחרונות, עם התפתחות הטכנולוגיה, מחיר הדפסת כרטיסי ביקו צבעוניים, הוא מחיר זול בשיעור ניכר יחסית למחיר הדפסת כרטיסי ביקור שחור לבן, או בצבע אחד על צד אחד, כפי שהיה מקובל בעבר הלא ממש רחוק. בנוסף, כיום ניתן להדפיס כרטיסי ביקור עם ציפוי למינציה (למינציה מט או למינציה מבריקה) בתוספת עלות זניחה.

כשאתם מעצבים כרטיס ביקור, יש מספר עקרונות חשובים, החשוב ביותר אולי, הוא לא להעמיס יותר מדי ממל ופרטים על כרטיס הביקור שלכם. לעיתים אתם רואים כרטיסי ביקור מעוצבים באופן כזה, שמי שעיצב אותם התבלבל בין כרטיס ביקור לפלייר... כלומר, כרטיס ביקור עמוס בפרטי פרטים ובאלמנטים גרפיים.
כרטיס ביקור טוב, הוא כרטיס ביקור עם מעט מלל, ועם אלמנטים גרפיים הרלוונטיים לעסק אותו מייצג כרטיס הביקור.